Praca w Gdańsku i okolicach: Kierowca międzynarodowy c + e

Gdański Urząd Pracy
Kierowca międzynarodowy c + e
Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Numer: StPr/21/1810
OBOWIĄZKI:
Realizacje dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem, transport towarów na terenie UE, holowanie naczep intermodalnych i kontenerów oraz przestrzeganie zasad i standardów przyjętych w firmie. Praca w systemach 3/1, 4/1.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat C plus E

Wymagania inne:

minimum 6 m-cy doświadczenia w zawodzie kierowcy lub samych uprawnień i kwalifikacji oraz chęci do pracy, aktualne badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne. Mile widziane zaświadczenie sanepidowskie, aktualny kurs na przewóz rzeczy, aktualna karty kierowcy, zaświadczenie o niekaralności. Umiejętność planowania i organizowania własnej pracy, samodzielność i uczciwość. Pracodawca oferuje: powtarzalność tras i wybór kierunków jazdy, zapewniamy pracę przez cały rok, współpracę z dedykowanym dyspozytorem prowadzącym 24h/dobę, wsparcie w zakresie tras i parkingów, wsparcie techniczne i powroty na bazę, wewnętrzny transport służbowy pomiędzy bazami firmy Rzepin Piotrków Pruszcz Gdański, szkolenie dla kierowców bez doświadczenia pod okiem doświadczonych Kierowców - Trenerów, pracę również w transporcie krajowym.

Miejsce pracy:

Pruszcz Gdański

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy