Praca w Gdańsku i okolicach: Kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/20/2183
OBOWIĄZKI:
Profesjonalne doradztwo, sprzedaż oferowanych produktów, kompleksowa obsługa klienta w oparciu o standardy firmy, efektywna realizacja założonych celów, dbanie o utrzymanie odpowiednich standardów ekspozycji towaru. Praca na pełny etat w prężnie rozwijającej się firmie, miła atmosfera pracy w młodym zespole, pewność zatrudnienia. Pracodawca prosi o składanie osobiście CV w siedzibie firmy Wejherowo, ul. Gdańska 141 w godzinach 14.00 - 17.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa programu Subiekt

Wymagania inne:

chęci do pracy, komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientem, umiejętność organizacji pracy, zaangażowanie i inicjatywa, wysoka kultura osobista, uczciwość, sumienność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, dodatkowym atutem będzie znajomość branży art. dla dzieci

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie