Praca w Gdańsku i okolicach: Inżynier budowy

Inżynier budowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Na terenie Polski oferujemy usługi w zakresie stanów surowych budynków mieszkalnych i biurowych. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu – zapraszamy Cię do współpracy.

www.belstroj.pl

Opis stanowiska:
  • Kierowanie procesem budowy zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego,
  • Współpraca z inwestorem, generalnym wykonawcą,
  • Zamówienia i odbiór dostaw materiałów,
  • Rozwiązywanie ewentualnych bieżących problemów technicznych,
  • Inne dodatkowe czynności, służące prawidłowym postępom robót.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie w pracy na budowie,
  • Zdolności organizacyjne – umiejętność zarządzania ludźmi,
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Dobra znajomość AutoCAD, MS Office
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia
  • Atrakcyjne warunki finansowe