Praca w Gdańsku i okolicach: Instalator / Serwisant systemów zabezpieczeń technicznych, SSWiN, CCTV

Ogłoszenie numer: 4146361, z dnia 2021-01-14

Firma Tintech Prowadzi działalność w zakresie projektowania, kompleksowego wykonania oraz utrzymania instalacji budynkowych. Blisko 9 letnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej pozwala nam zaproponować optymalną jak również profesjonalną ofertę instalacji budynkowych. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Elastyczność i sumienność to nasz klucz do sukcesu. Każde powierzone nam zadanie traktujemy jak wyzwanie, któremu staramy się sprostać, a wyznacznikiem sukcesu jest pełna satysfakcja Klienta.

Instalator / Serwisant systemów zabezpieczeń technicznych, SSWiN, CCTV

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

Poszukujemy instalatorów i serwisantów systemów zabezpieczeń technicznych, SSWiN, CCTV, KD

Preferowane wyłącznie osoby z doświadczeniem, posiadające umiejętność wykonywania i utrzymania ww. systemów

Praca na pełen etat, Trójmiasto i okolice.

Osoba zatrudniona będzie wykonywać:

  • Montaż, serwis oraz bieżące konserwacje systemów SSWIN, CCTV i KD

Wymagania

  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Niekaralność
  • Znajomość systemów Aritech
  • Punktualność
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwość Rozwoju
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie
  • Forma zatrudnienia : Umowa o pracę lub kontrakt

Wynagrodzenie

Od 4000 do 9000 PLN