Praca w Gdańsku i okolicach: Główny kierownik produktu

Gdański Urząd Pracy
Główny kierownik produktu
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0135
OBOWIĄZKI:
-definiowanie, opracowanie, priorytetyzowanie, negocjowanie i koordynowanie planów rozwoju produktów, prac projektowych i utrzymaniowych związanych z aplikacjami i systemami rozwijanych na potrzeby firmy Atlassian (kluczowego klienta firmy SPARTEZ) oraz potrzeby wewnętrzne firmy SPARTEZ-kierowanie podległym Kierownikami Produktu zgodnie z przyjętymi w firmie metodologiami i praktykami w duchu agile-koordynacja współpracy pomiędzy zespołami developerskimi, Product Managerami, inżynierami ds. jakości, projektantami UX, wsparciem technicznym, marketingiem, adwokatami produktu i innymi osobami współpracującymi w procesie wytwarzania i utrzymywania oprogramowania oraz kontaktu z klientami-coaching/mentorowanie podległych pracowników oraz współpracujących zespołów w zakresie kierowania rozwojem produktów i innych przydatnych umiejętności-definiowanie i śledzenie metryk, kryteriów sukcesu i innych potrzebnych wskaźnikówPraca od pon. do pt. w godz. 09:00 - 17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: Informatyka, Zarządzanie lub pokrewne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i produktem; znajomość branży IT, znajomość Cloud/ecosystem

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

17 500 - 30 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy