Praca w Gdańsku i okolicach: Exterior Designer

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Exterior Designer
Miejsce pracy: Gdańsk

Co możemy Tobie zaoferować:
  • Tworzenie wyjątkowych, luksusowych produktów
  • Nasz zespół to grupa utalentowanych profesjonalistów
  • Umowa o pracę lub umowa B2B
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Nagroda za polecenie kompetentnych osób do pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji
  • Prywatna opieka medyczna za symboliczną złotówkę
  • Multisport (dofinansowanie 80%)
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy
  • Dodatek relokacyjny
Obowiązki:
  • tworzenie koncepcji stylistycznej bryły statku wraz z wyposażeniem zewnętrznym
  • wizualizacja (rendering, szkice) i obróbka graficzna projektów (środowisko Adobe)
  • rysowanie planów generalnych jednostek
  • praca w zespole, komunikatywność
  • przekazywanie instrukcji do członków zespołów innych specjalizacji zaangażowanych w projekt

Wymagania niezbędne:
  • portfolio potwierdzające wymagane umiejętności
  • doświadczenie w zakresie projektowania form użytkowych, preferencyjnie pojazdów lądowych i/lub statków
  • doświadczenie w zakresie rysowania planów generalnych statków
  • znajomość przepisów klasowych i flagowych
  • bardzo dobra znajomość programu Rhinoceros 3D
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCad, umiejętność biegłego wykonywania rysunków 2D
Pozostałe wymagania:
  • wykształcenie z zakresu projektowania okrętów, architektury lądowej lub wzornictwa przemysłowego
  • kreatywność
  • wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność realizacji kilku zadań pod presją czasu
Mile widziane:
  • znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.