Praca w Gdańsku i okolicach: Elektryk/elektromonter

Gdański Urząd Pracy
Elektryk/elektromonter
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1630
OBOWIĄZKI:
Dokonywanie pomiarów wielkości elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych oraz przeprowadzanie badań eksploatacyjnych tych instalacji. Diagnozowanie stanu elementów, układów i urządzeń elektrycznych. Instalowanie, użytkowanie i obsługiwanie układów oraz dokonywanie prostych napraw, układanie przewodów. Praca od poniedziałku do piątku, również w wybrane soboty (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

bardzo dobra znajomość instalacji elektrycznych, doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka/elektromontera, dyspozycyjność do pracy zmianowej, umiejętność czytania schematów elektrycznych. Wymagane uprawnienia SEP do 1 kV.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy