Praca w Gdańsku i okolicach: Elektryk

Do zakładu produkcyjnego KLIMOR w Gdyni ul. Krzywoustego 5 – lidera w produkcji central wentylacyjnych - poszukujemy pracownika na stanowisko

Elektryk
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania dla Pracownika:
  • udział w procesie produkcji, realizacja i kontrola podłączeń elektrycznych w produkowanych urządzeniach
  • praca w projektach rozwojowych
  • kontrola jakości produkowanych urządzeń w zakresie elektrycznym
  • współpraca z pracownikami w innych gniazdach produkcyjnych
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie, inżynierskie, znajomość zagadnień elektrycznych i projektowania instalacji
  • Uprawnienie elektryczne SEP dla grupy 1 do 20 kV, inne w zakresie elektrycznym mile widziane
  • poświadczone doświadczenie w pracy w charakterze elektryka, elektromontera, automatyka i pokrewne
  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym i w zespole
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego
  • zamiłowanie do dokładności, porządku
  • dążenie do uczenia się i rozwoju
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system oceny okresowej pracy zw. z uzyskaniem dodatkowych nagród finansowych (zgodnie z Regulaminem Wynagradzania)
  • bardzo dobre warunki pracy (zaplecze socjalne, pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych)
  • możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczenia medycznego Medicover i kart sportowych
  • udział w Pracowniczym Programie Emerytalnym, gdzie Pracodawca odprowadza składkę w wysokości 3,5% wynagrodzenia brutto na indywidualne konto emerytalne Pracownika, bez jego udziału finansowego
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883)".