Praca w Gdańsku i okolicach: Elektryk

Gdański Urząd Pracy
Elektryk
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3449
OBOWIĄZKI:
Dozorowanie budynku i terenu należącego do Szkoły i codzienne sprawdzanie stanu technicznego oświetlenia oraz urządzeń i instalacji elektrycznych.Niezwłoczne zabezpieczenie i zgłaszanie bezpośredniemu przełożonemu: -wszelkich stwierdzonych uszkodzeń lub dewastacji instalacji elektrycznych,- awarii i usterek instalacji elektrycznych -nieprawidłowości w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa uczniom i pracownikom szkoły. Wykonywanie bieżących konserwacji oraz napraw sprzętów i urządzeń elektrycznych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami, w tym: naprawa sprzętu elektrycznego,naprawa oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego,wymiana instalacji elektrycznej i odgromowej.Godziny pracy: 7-11, 11-15.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

uprawnienia SEP do 1 kV - warunek konieczny. Uprawnienia wysokościowe.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

1 400 - 1 630 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy