Praca w Gdańsku i okolicach: Elektromonter

Gdański Urząd Pracy
Elektromonter
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/2050
OBOWIĄZKI:
Usuwanie usterek i awarii elektroenergetycznych do 15 kV, utrzymanie w sprawności technicznej sieci, urządzeń i aparatury elektrycznej, wykonywanie pomiarów ochronnych i eksploatacyjnych urządzeń i aparatury elektrycznej zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00, 15.00-23.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym. Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku. Uprawnienia energetyczne grupa 1, mile widziane do 15 kV. Wysoka odpowiedzialność i rzetelność. Mile widziane uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci gr.2 oraz uprawnienia do obsługi urządzeń napełniania i opróżniania zbiorników transportowych do materiałów niebezpiecznych kl.9.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy