Praca w Gdańsku i okolicach: Dyspozytor

Gdański Urząd Pracy
Dyspozytor
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0399
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, prowadzenie elektronicznej ewidencji wyjazdów przy pomocy systemu informatycznego "zamawianie pojazdów". Kontrola właściwego wykonania przez kierujących zleconych obsług codziennych, sprawdzanie stanu technicznego i dokumentów pojazdów wyjeżdżających i niedopuszczenie do wyjazdu pojazdów niesprawnych, sprawdzanie przed rozpoczęciem jazdy wymaganych dokumentów oraz stanu trzeźwości kierujących pojazdami. Udzielanie kierowcom i dysponentom każdorazowo przed wyjazdem instruktażu w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym (przestrzegania przepisów ruchu drogowego i czasu pracy kierowców, występowania aktualnych zagrożeń na drodze. Prowadzenie na bieżąco obowiązującej dokumentacji, przechowywanie i wydawanie kluczyków i dokumentów pojazdów oraz kluczy do bram garażowych i ich ochrona przed dostępem osób nieuprawnionych, tankowanie służbowego sprzętu za pomocą systemu wydawnia paliw SAW-100 i wypełnianie związanej z tym dokumentacji. Powiadamianie kierowców o wyjazdach wynikających z zatwierdzonego zbiorczego zestawienia wyjazdów służbowego sprzętu transportowego. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

informacja o przetwarzaniu Pana/Pani danych osobowych znajduje się na stronie Morskiego Oddziału Straży Granicznej pod adresem: https://www.morski.strazgraniczna.pl/mor/odo/rodo/28715,RODO.html

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 026,8 - 3 553,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy