Praca w Gdańsku i okolicach: Doradca rolniczy

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Doradca rolniczy
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/0303
OBOWIĄZKI:
- organizowanie szkoleń dla rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich- prowadzenie działalności w zakresie podnoszenia kwalifikacji zawodowych rolników i innych mieszkańców obszarów wiejskich w zakresie sporządzania dokumentacji niezbędnej do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze śrdków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych lub zagranicznych- wypełnianie wniosków lub innych dokumentów niezbędnych do ubiegania się o przyzannie pomocy finansowej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych i zagranicznych- organizacja wystaw- organizacja pokazów i innych przedsięwzięć upowszechniających wiedzę rolniczą, nowe technologie produkcji i promujących produkty i wyroby przetwórstwa rolno-spożywczego- udział w przedsięwzięciach lokalnych, służących rozwojowi rolnictwa i obszarów wiejskich
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: rolnictwo, zootechnika
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie