Praca w Gdańsku i okolicach: Doradca Klienta PAYBACK z językiem niemieckim

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, dla swojego klient poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Doradca Klienta PAYBACK z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Gdańsk
OBOWIĄZKI:
  • odpowiadanie telefoniczne oraz pisemne na zapytania klientów
  • udzielanie porad
  • budowanie przyjacielskich relacji z Klientami

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (znajomość będzie weryfikowana podczas rozmowy rekrutacyjnej, przed rozpoczęciem pracy odbędzie się 2tygodniowe szkolenie w języku niemieckim)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:15 oraz 11:45-20:00)
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i aplikacji/programów
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe
  • system premiowania za realizację wyznaczonych celów
  • kompleksowy proces wdrożenia, liczne szkolenia
  • możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • pakiet benefitów
  • po wdrożeniu się w obowiązki istnieje możliwość pracy zdalnej