Praca w Gdańsku i okolicach: Doradca Klienta ds. Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 9123118, z dnia 2024-07-10

Doradca Klienta ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Obsługa klientów w zakresie sprzedaży agregatów malarskich, tynkarskich, części zamiennych oraz maszyn posadzkarskich
  • Koordynacja serwisu sprzedawanych maszyn
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami
  • Realizacja działań marketingowych i pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie i optymalizacja procesów obsługi klienta
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Doświadczenie lub zainteresowanie sprzedażą
  • Wiedza techniczna w zakresie urządzeń budowlanych
  • Samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność
  • Skuteczność w bezpośrednim i pośrednim kontakcie z klientami
  • Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

  • Stałą pracę w profesjonalnym zespole
  • Regularne szkolenia z zakresu obsługi maszyn budowlanych
  • Rozwój umiejętności handlowych i technicznych
  • Możliwości budowania i rozwijania kontaktów handlowych
  • Pracę z nowoczesnymi narzędziami i oprogramowaniem
  • Tworzenie długoterminowych relacji z partnerami handlowymi
  • Rozwój zawodowy i osobisty, realizacja ambicji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę