Praca w Gdańsku i okolicach: Compliance manager / manager ds. zgodności

Gdański Urząd Pracy
Compliance manager / manager ds. zgodności
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/0720
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie i wspieranie procesów między różnymi progami, w celu ochrony klientów przed nielegalnymi, niebezpiecznymi i szkodliwymi produktami; definiowanie i wdrażanie regulacji w procesach, zarządzanie ryzykiem związanym z prowadzonymi działaniami i wsparcie merytoryczne; praca z dostawcami i identyfikowanie zażaleń i zakazów wprowadzania produktów na rynek; identyfikowanie ryzyka w prowadzonych procesach; praca z dostawcami i ocena oferowanych na rynku produktów; praca z zespołami Compliance w celu minimalizacji ryzyka w prowadzonych działaniach; praca z członkami zespołu w celu usprawnienia komunikacji z zespołami biznesowymi

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: turecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: obsługa komputera MS Ofice
Uprawnienia: cierpliwość , opanowanie, sumienność
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

mile widziany dyplom w dziedzinie socjologii/turystyki lub pokrewnej Umiejętność pracy w zespole międzynarodowym

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 793 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy