Praca w Gdańsku i okolicach: Cieśla szalunkowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Gdynia
Numer: StPr/24/0172
OBOWIĄZKI:
Cieśla szalunkowy wykonuje zadania związane z przygotowaniem i montażem szalunkówsystemowych oraz przygotowaniem tradycyjnych konstrukcji deskowań i form dla indywidualnieprojektowanych elementów budowlanych w różnych obiektach inżynierii lądowej4i wodnej5. Dobieraelementy szalunków według projektu technicznego11, a także drewno budowlane3do wykonaniaform deskowań tradycyjnych. Wykonuje czynności związane z transportem, montażemi demontażem szalunków i form tradycyjnych. Cieśla szalunkowy zobowiązany jest do przestrzeganianorm ilościowych7i jakościowych8oraz kontroli procesu technologicznego w trakcie wykonywaniapracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Gdynia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 265,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni