Praca w Gdańsku i okolicach: Brygadzista

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw zaprasza do pracy w naszym super nowoczesnym magazynie logistycznym w Słubicach.

Brygadzista
Miejsce pracy: Gdynia

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie na magazynie typu cross-dock będzie dodatkowym atutem);
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkami jezdniowymi;
  • Umiejętność obsługiwania skanera magazynowego;
  • Znajomość procesów i dokumentacji magazynowej;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem będzie dużym atutem, jednak jeśli jesteś doświadczonym magazynierem i widzisz w sobie potencjał do zarządzania ludźmi - zgłoś się do nas - rozpatrzymy każdą aplikację!

Obowiązki:
  • Bieżąca organizacja pracy zmiany zgodnie z przyjętymi standardami (praca zmianowa od poniedziałku do piątku);
  • Koordynacja i nadzór nad procesami przeładunku, skanowania, inwentaryzacji itp.;
  • Nadzór i weryfikacja pod względem poprawności i kompletności dostaw, protokołów szkodowych, dokumentów wysyłkowych, WZ, listów przewozowych oraz dokumentacji podczas zmiany;
  • Bieżące raportowanie wyników pracy;
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zapomogi okolicznościowe
  • Darmową prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świąteczne paczki dla Dzieci
  • Posiłki regeneracyjne
  • Kartę sportową
  • Zniżki na paliwo
  • Kartę sim do użytku prywatnego z darmowymi rozmowami i Internetem
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Akademii Rozwoju w Terminalu
  • Akademia Bezpiecznej Jazdy
  • Konkursy dla Pracowników