Praca w Gdańsku i okolicach: Bibliotekarz

Gdański Urząd Pracy
Bibliotekarz
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3517
OBOWIĄZKI:
Obsługa Wypożyczalni w komputerowym systemie VIRTUA. Generowanie z systemu bibliotecznego raportów wynikających z bieżącej pracy z użytkownikiem. Melioracja kont czytelników zarejestrowanych w systemie. Generowanie z wykazów osób, które nie dokonały w terminie zwrotu książek wypożyczonych z Biblioteki i wysyłanie odpowiednich monitów. Zapewnianie obsługi finansowo-księgowej związanej z pobieranymi opłatami. Obsługa czytelników w Strefie Nauki, w tym sporządzanie statystyk wykorzystania księgozbioru tam udostępnionego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe bibliotekarskie lub inne wyższe odpowiadające profilowi Biblioteki. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Znajomość systemów bibliotecznych, preferowany system VIRTUA. Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office. Umiejętność współdziałania z zespołem oraz samodzielnej organizacji pracy, w tym sprawnej i szybkiej realizacji powierzonych zadań. Zdolność do szybkiego uczenia się. Samodzielność i zdolności organizacyjne. Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, wysoka motywacja do samokształcenia. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy