Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent/ka zarządu - fakturzysta/ka

Gdański Urząd Pracy
Asystent/ka zarządu - fakturzysta/ka
Miejsce pracy: Straszyn
Numer: StPr/21/2132
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dokumentów związanych ze sprzedażą: wystawianie faktur i korekt, obsługa zamówień klientów, wprowadzanie do systemu dokumentów związanych ze sprzedażą, tworzenie raportów dotyczących sprzedaży, wsparcie biura zarządu, przygotowywanie prezentacji oraz innych dokumentów, koordynowanie obiegu i archiwizacja dokumentów,organizacja spotkań biura zarządu, wsparcie organizacyjno-administracyjne, zaopatrzeniowe i estetyczne biura. Praca od poniedziałku do piątku, zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

biegła obsługa komputera, MS Office i urządzeń biurowych, komunikatywność, samodzielność, systematyczność i rzetelność w działaniu, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne. Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Straszyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy