Praca w Gdańsku i okolicach: Asystentka stomatologiczna

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Tczew
Numer: StPr/21/0896
OBOWIĄZKI:
Asysta przy zabiegach stomatologicznych.Praca zmianowa w godzinach 8:00-20:00 (od poniedziałku do piątku + 1 sobota w miesiącu)Wysokość wynagrodzenia do ustalenia, w zależności od kwalifikacji / doświadczenia.Praca na niepełen lub pełen etat [do uzgodnienia] na umowę o pracę lub umowę zlecenie [do ustalenia]Osoby zainteresowane, które spełniają wymagania proszone są o kontakt 600 883 090
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Asystentka stomatologiczna*
Zawód: Higienistka stomatologiczna*
Zawód: Pielęgniarka
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Koniecznie osoba z wykształceniem i doświadczeniem w zawodzie asystentki / higienistki stomatologicznej. Mile widziane osoby w zawodzie pielęgniarki, również które nie mają aktualnego prawa do wykonwania zawodu.

Miejsce pracy:

Tczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie