Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent zapobiegawczego nadzoru sanitarnego

Gdański Urząd Pracy
Asystent zapobiegawczego nadzoru sanitarnego
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1638
OBOWIĄZKI:
Uzgadnianie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego. Uzgadnianie zakresu i stopniaszczegółowości informacji wymaganych w prognozie oddziałyqwania na środowisko.Opiniowanie i uzgadnianie pod względem wymagań higienicznych i zdrowotnych dokumentacji projektowych inwestycji i obiektów dot. terenu miasta Gdańska.Wydawanie opinii o spełnieniu warunkówhigienicznych i zdrowotnych , umożliwiwających udzielenie świadczeń zdrowotnych w zakresie indywidualnej, indywidualnej specjalistycznej i grupowej praktyki lekarskiej oraz umożliwiajacych prowadzenie aptek. Wydawanie postanowień o spełnieniu wymagań fachowych i sanitarnych , jakim powinny odpowiadać pomieszczenia i urządzenia zakładu opieki zdrowotnej.Godziny pracy: 7.30 - 15.05.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie inżynierii sanitarnej, budownictwa -inżynierii budowlanej, architektury.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 000 - 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy