Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent w księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie
Asystent w księgowości
Miejsce pracy: Wejherowo
Numer: StPr/21/0466
OBOWIĄZKI:
Wsparcie samodzielnych księgowych - proste prace administracyjne oraz nauka podstawowych czynności księgowych takich jak dekretowanie, archiwizacja i obsługa programu księgowego. Obsługa Sekretariatu. Obsługa programów księgowych Rachmistrz i Symfonia, obsługa programu Płatnik, przygotowywanie deklaracji księgowych PIT, CIT, VAT, przygotowywanie sprawozdań finansowych, bieżące rozliczanie i dekretowanie dokumentów, obsługa sekretariatu w zakresie: przyjmowanie dokumentów od klientów, obsługa poczty e-mailowej, redagowanie pism, koordynowanie kalendarza spotkań.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : obsługa pakietu office[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : praca pod presją czasu

Miejsce pracy:

Wejherowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie