Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent ds. rekrutacji z językiem niemieckim

Gdański Urząd Pracy
Asystent ds. rekrutacji z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/3215
OBOWIĄZKI:
Centrum 24 Opieka poszukuje pracownika na stanowisko Asystent ds. Rekrutacji z językiem niemieckim do biura w Gdańsku.Mile widziane, ale niewymagane, jest doświadczenie w branży opiekuńczej lub w rekrutacji.Praca polega na asystowaniu Specjaliście ds. rekrutacji, pomocy w realizacji projektów rekrutacyjnych oraz budowaniu i utrzymywaniu relacji ze zleceniobiorcami, budowaniu i aktualizowaniu bazy kandydatów oraz obsłudze bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie.Oferujemy pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie i branży. Praca w biurze, dogodne godziny pracy (8:00-16:00, pon-pt).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: Obsługa klienta

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 150 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy