Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent do spraw księgowości

Gdański Urząd Pracy
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/24/2482
OBOWIĄZKI:
1. sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, 2. Prowadzenie ewidencji związanych z dokumentowaniem sprzedaży oraz podatkowymi wymogami dla stosowania niższych stawek VAT w sprzedaży przy eksporcie i dostaw unijnych, 3. rozliczenia wpłat od klientów, wyjaśnianie rozbieżności, uzgadnianie rozrachunków, kontakty z klientami w sprawie niezapłaconych faktur, ustawianie i rozliczanie dokonywanych przedpłat, 4. rozliczanie delegacji, wydatków z firmowych krat kredytowych, zaliczek pracowników,5. Pomoc w procesie księgowania operacji bankowych i utargów sklepów, 6. Segregowanie i archiwizacja dokumentów księgowych wg ich rodzaju, 7. Uzgadniania kont księgowych, porównywanie danych księgi głównej z księgami pomocniczymi, pomoc w przygotowywaniu raportów i zestawień.Staż od poniedziałku do piątku, 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie, preferowane kierunki : ekonomia, finanse i rachunkowość, znajmość obsługi MS EXCEL, zdolności analityczne, dociekliwość i dokładność, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność, odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy