Praca w Gdańsku i okolicach: Analityk IT

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Analityk IT
Miejsce pracy: Gdańsk
Zakres obowiązków:
  • Praca z osobą odpowiedzialną za produkt w celu określenia jego cech.
  • Zbieranie potrzeb biznesowych od różnych osób zaangażowanych w projekt.
  • Sprawdzanie i ocena planów technicznych opracowanych przez programistów.
  • Zarządzanie dokumentacją dotyczącą wymagań projektowych i dbanie o to, by produkty były coraz lepsze.
  • Współpraca z partnerami z różnych krajów, aby wspólnie dopracować trwałe rozwiązania.
Wymagania:
  • Doświadczenie w IT lub analizie biznesowej.
  • Znajomość Jiry i Confluence będzie atutem.
  • Doświadczenie w pracy w metodyce Agile.
  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Formalne kwalifikacje (IREB, IIBA, IQBBA, PMI/PBA) będą dodatkowym atutem.
  • Znajomość BPMN i UML będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie.