Praca w Gdańsku i okolicach: Agent ds. pozyskiwania gruntów

Alter Investment to spółka akcyjna aktywnie działająca na rynku nieruchomości.
Agent ds. pozyskiwania gruntów
Miejsce pracy: Gdańsk
Kluczowe zadania:
  • Aktywne poszukiwanie gruntów budowlanych
  • Analizowanie danych i dokumentów, inspekcje terenowe
  • Wstępna ocena potencjału gruntów, przygotowywanie ofert zakupu
  • Negocjacje handlowe, opracowywanie umów
  • Zarządzanie zakupami, budżetem i współpraca z pośrednikami
  • Relacje z kontrahentami, udział w eventach branżowych
  • Kreowanie strategii zakupów i marketingu, analiza konkurencji
  • Dokumentowanie, raportowanie, analiza danych w CRM
  • Współpraca międzydziałowa, udział w komitecie inwestycyjnym
Wymagania:
  • Min. 3 lata doświadczenia w branży nieruchomości
  • Znajomość rynku gruntów budowlanych
  • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze nieruchomości
  • Zdolności negocjacyjne, wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji
  • Inicjatywa, dokładność, organizacja pracy, dążenie do celów
  • Biegła obsługa MS Office, prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, perspektywy rozwoju
  • Wyposażone biuro w centrum Gdańska, samochód służbowy
  • Programy szkoleniowe, wsparcie zespołu