Praca w Gdańsku i okolicach: Administrator Sieci Komputerowej

Uniwersytet Morski w Gdyni poszukuje

Kandydata/Kandydatkę na stanowisko:

Administrator Sieci Komputerowej
Miejsce pracy: Gdynia
Zadania:
  • tworzenie procedur oraz bieżącej dokumentacji,
  • obsługa zgłoszeń HelpDesk,
  • udział w modernizacji i restrukturyzacji infrastruktury sieciowej,
  • zarządzanie sprzętem komputerowym,
  • obsługa stron internetowych.
Wymagania:

Wymagania kwalifikacyjne,wykształcenie,doświadczenie zawodowe:

  • znajomość systemów operacyjnych Linux (Debian, RedHat/CentOS);
  • znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: LAN/WAN, VPN, switching, routing;
  • znajomość platform wirtualizacji (XCP-ng, Ovirt/RedHat Virtualization);
  • znajomość urządzeń typu UTM;
  • podstawowa znajomość języków skryptowych bash;
  • podstawowa obsługa Active Directory;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność czytania i pozyskiwania dokumentacji/podręczników/not aplikacyjnych.

Wymiar czasu pracy: 1etat

Jednostka/komórka organizacyjna: IMI – Dział Informatyki, Instytut Morski

Przewidywana data zatrudnienia: 15 maj 2021 r.