Praca w Gdańsku i okolicach: Administrator ds. pożyczek papierów wartościowych

Gdański Urząd Pracy
Administrator ds. pożyczek papierów wartościowych
Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/20/7375
OBOWIĄZKI:
Pracownik jest odpowiedzialny za współpracę z działem Depotbank Control, w celu potwierdzenia zgodności danych dotyczących pożyczek papierów wartościowych oraz derywatów OTC z wymaganiami prawnymi. Zadania opierają się m.in.. na ładowaniu danych do systemu, ich weryfikacji oraz przetwarzaniu tych danych. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za tworzenie raportów klienta oraz za dzienną kontrolę zgodności procesów. Do zadań analityka należy również autoryzacja transakcji dotyczących pożyczek i zabezpieczeń, księgowanie transakcji w dedykowanym programie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

min. rok pracy w środowisku międzynarodowym na stanowisku Administratora ds. Pożyczek Papierów Wartościowych, wiedza w zakresie obliczania i raportowania wartości aktywów netto NAV - net asset value, jednostek funduszy inwestycyjnych; wykonywania zadań operacyjnych, m. in monitorowanie sald gotówkowych, transkacji księgowych transferów gotówkowych i innych transakcji; Tworzenie raportów klienta; Analiza danych dostarczanych przez klientów; Umiejętność księgowania na kontach klientów zgodnie z dostarczonymi przez nich instrukcjami; Kontrola zgodności procesów; Zaawansowana umiejętność obsługi komputera, praktyczna znajmość Microsoft Excel i Word; Dobre zdolności analityczne i numeryczne; Pełna odpowiedzialność za powierzone działania, Wysoka jakość i dokładność podejmowanych działań, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i umiejętność współdziałania w zespole

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 388 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy