Praca w Gdańsku i okolicach: Asystent Spedytora Lotniczego

Ogłoszenie numer: 4044271, z dnia 2020-12-23

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.

W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Asystent Spedytora Lotniczego

Miejsce pracy: pomorskie / Gdynia

Opis stanowiska

  • kompleksowa organizacja transportów lotniczych (import, eksport)
  • kontakt z liniami lotniczymi i agencjami celnymi
  • kontakt operacyjny z klientami
  • budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami
  • realizacja założeń budżetowych

Wymagania

  • min 6 miesięcy doświadczenia w branży może być staż bądź praktyka
  • preferowane wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • zaawansowana znajomość MS Office, z naciskiem na Excel
  • samodzielność, orientacja na cel i działanie
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałe godziny pracy
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL
  • nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego